Toggle Width

EndFRM
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 25 Oy - Ortalama: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CRYSİS2
EYETRON Çevrimdışı Game Developer&3D
*
Kıdemli Üye
Üye No: 77
Konu Sayısı:
Yorum Sayısı: 1,487
165
Yorum: #1
Şiddet - Korku CRYSİS2
Crysis Güney Çin Denizi’nde ki Spratly Adaları’nda ve ormanlık arazide geçiyordu. Crysis 2 ise Artık şehir içinde geçiyor, Newyork’ta…

İlk oyundan devam eden konusuna da kısaca bir göz atalım: Spratly Adaları’nı aşan uzaylı istilasının New York’a ulaşmasının ardından hükümet çareyi insanları şehirden tahliye etmekte bulmuştur. Şehirde zaten perişan insanları görebilirsiniz. Uzaylılar ise şehrin her tarafına yayılmış durumda ve güvenlik güçleri dünya dışı silahlara sahip bu gelişmiş ırk karşısında oldukça çaresiz. Gökdelenlerin arasında dolaşan savaş uçakları ile helikopterler teker teker düşüyor. Amerikan askerleri ise korkudan ne yapacağını şaşırmış durumda. Böyle bir atmosfer içinde başlayacağımız Crysis 2’de Alcatraz adlı karakteri kontrol edeceğiz. Kendisi New York’un istila edilmesinin ardından, saldırıların kaynağını araştırmak için şehre gönderilen bir yeşil bereli.

Kıyafetimiz ise Nanosuit2. Nanosuit 2.0 olarak adlandırılan zırh, yeni birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Zırha getirilen ilk önemli özellik aynı anda iki modu kullanabilmemiz. Yani bir yandan görünmez olurken diğer yandan hızlıca koşup hedefimize doğru ilerleyebileceğiz. Ancak bu özelliği oyunun tamamında kullanmamız mümkün olmayacak.


Ek Dosya-(lar)
.jpg  crysis2-box.jpg (Dosya Boyutu: 30.76 KB / İndirme Sayısı: 61)

Cahile söz anlatmak, deveye hendek atlatmaktan zordur.
Bu konu en son: 22-03-2012 tarihinde, saat: 13:56 düzenlenmiştir. Konuyu düzenleyen: EYETRON.
22-03-2012 13:54
Bul Alıntı


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi